Східне міжрегіональне управління ДПС
по роботі з великими платниками податків
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

На яку електронну адресу надсилається повідомлення про необхідність внесення чергового платежу за ліцензію або повідомлення щодо дати, з якої анулюється ліцензія у разі невнесення чергового платежу та яка є можливість їх перегляду?

, опубліковано 05 серпня 2022 о 14:55

Відповідно до статті 3 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481 «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах та пального» (далі – Закон № 481) органом ліцензування автоматично формується та направляється суб’єкту господарювання (у тому числі іноземному суб’єкту господарювання, який діє через своє зареєстроване постійне представництво) в електронній формі засобами електронного зв’язку, зокрема, повідомлення про необхідність внесення чергового платежу за ліцензії на виробництво спирту етилового, коньячного і плодового та зернового дистиляту, спирту етилового ректифікованого виноградного, спирту етилового ректифікованого плодового, дистиляту виноградного спиртового спирту-сирцю плодового, біоетанолу, алкогольних напоїв та тютюнових виробів і пального – за 90, 75, 60, 45, 30 та за 15 днів до настання терміну сплати чергового платежу за відповідну ліцензію та повідомлення про дату, з якої анулюється ліцензія у разі невнесення чергового платежу за ліцензію, – за 9 днів до настання терміну сплати чергового платежу за відповідну ліцензію.
Згідно з статтею 15 Закону № 481 повідомлення про необхідність внесення чергового платежу за ліцензії на імпорт, експорт, оптова і роздрібна торгівля алкогольними напоями, тютюновими виробами, рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, пальним та зберігання пального автоматично формується та направляється органом ліцензування суб’єкту господарювання (у тому числі іноземному суб’єкту господарювання, який діє через своє зареєстроване постійне представництво) за 30, за 20, за 10 та за 5 днів до настання терміну сплати за відповідну ліцензію в електронній формі засобами електронного зв’язку.
Зазначені вище повідомлення про необхідність внесення чергового платежу за ліцензії надсилається в приватну частину ІТС «Електронний кабінет» платника податків.