Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Про результати роботи в сфері надання адміністративних послуг за червень 2023 року

, опубліковано 04 липня 2023 о 13:10

Східним міжрегіональним управлінням ДПС  по роботі з великими платниками податків  з початку року було надано 4185 адміністративних послуг, за звітний місяць 481. Найбільшу кількість адміністративних послуг за вказаний період було надано по реєстрації реєстраторів розрахункових операцій (319) з початку року 3207 та по реєстрації книг обліку розрахункових операцій (95) з початку року 716.

Було зареєстровано 50 розрахункових  книжок  до реєстраторів розрахункових операцій з початку року 139. Всі послуги  надані в електронній формі.

Також  з початку року  було надано 37 витягів з реєстру платників податків на додану вартість, за місяць -14 витягів. Сплачений нерезидентом в Україні податку на прибуток (доходи) - 2 довідки (всього з початку року було  видано 34 довідки). Підтвердження статусу податкового резидента України - 1 довідка (всього з початку року було  видано 45 довідок).   Скарг від платників податків на якість та оперативність надання адміністративних послуг не надходило.

З метою забезпечення зворотнього зв’язку з платниками податків щодо якості наданих адміністративних послуг в Інтернет-мережі розміщено поштову скриньку  officevp.dp.public@tax.gov.ua.

Також відповідну поштову скриньку для збору  пропозицій  розташовано у холі адміністративної будівлі управління за адресою пр-т. О.Поля буд.57  м. Дніпро.