Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Про результати роботи в сфері надання адміністративних послуг за травень 2023 року

, опубліковано 02 червня 2023 о 15:32

Східним міжрегіональним управлінням ДПС  по роботі з великими платниками податків  з початку року було надано 3621 адміністративну послугу, за звітний місяць 586.

Найбільшу кількість адміністративних послуг за вказаний період було надано по реєстрації реєстраторів розрахункових операцій (509) з початку року 2888 та по реєстрації книг обліку розрахункових операцій (48) з початку року 621.

Було зареєстровано 25 розрахункових  книжок  до реєстраторів розрахункових операцій з початку року 89. Всі послуги  надані в електронній формі.

Також  з початку року  було надано 23 витяги з реєстру платників податків на додану вартість, за місяць 4 витяга. Сплачений нерезидентом в Україні податку на прибуток (доходи), 16 довідок (всього з початку року було  видано 32 довідки. Скарг від платників податків на якість та оперативність надання адміністративних послуг не надходило.

З метою забезпечення зворотнього зв’язку з платниками податків щодо якості наданих адміністративних послуг в Інтернет-мережі розміщено поштову скриньку  officevp.dp.public@tax.gov.ua.

Також відповідну поштову скриньку для збору  пропозицій  розташовано у холі адміністративної будівлі управління за адресою пр-т. О.Поля буд.57 

м. Дніпро.