Східне міжрегіональне управління ДПС
по роботі з великими платниками податків
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Відсутність скарг від платників податків, свідчить про якісне та оперативне надання адміністративних послуг

, опубліковано 03 грудня 2021 о 10:32

В.о. заступника начальника Східного міжрегіонального управління ДПС  по роботі з великими платниками податків Юрій Назаренко розповів для ЗМІ про результати роботи в сфері надання адміністративних послуг за  листопад  2021 року.

За його словами, з початку року  було надано 5164 адміністративних  послуг  за звітний місяць 493. Найбільшу кількість адміністративних послуг за вказаний період було надано по реєстрації реєстраторів розрахункових операцій (339) з початку року 2238, та по реєстрації книг обліку розрахункових операцій (133) з початку року 2504. Було зареєстровано 20 розрахункових книжок до реєстраторів розрахункових операцій з початку року 385. Всі послуги  надані в електронній формі.

Крім того, видано 3 довідки про підтвердження статусу податкового резидента України (всього з початку року було  видано 79 довідок) та 6 довідок про сплачений нерезидентом в Україні податку на прибуток (доходи),  (всього з початку року було  видано 43 довідки).

Також, з  початку року було  видано 2101 довідка  про відсутність заборгованості (за звітний місяць 137 довідок) платежів до бюджету, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи.

Ще  було надано витягів з реєстру платників податку на додану вартість за звітний місяць 1 витяг, (всього с початку року 37 витягів).       

«Про якісне та оперативне надання адміністративних послуг свідчить відсутність скарг від платників податків», - підкреслив Юрій Назаренко.

В.о. заступника начальника зазначив, що з метою забезпечення належного зворотнього зв’язку з платниками податків щодо якості наданих адміністративних послуг в Інтернет-мережі розміщено поштову скриньку vpp.sdpi.dp.propozicii@sfs.gov.ua.

Також відповідну поштову скриньку для збору  пропозицій  розміщено у холі адміністративної будівлі управління за адресою просп. О. Поля буд. 57, м. Дніпро.