Східне міжрегіональне управління ДПС
по роботі з великими платниками податків
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Увага! На вебсайті Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) відкрито Антикорупційний портал уповноважених підрозділів/осіб України

, опубліковано 06 жовтня 2021 о 09:13

Антикорупційний портал уповноважених підрозділів/осіб України 

Це перша цифрова платформа для роботи уповноважених, яка дозволить покращити антикорупційні заходи завдяки унікальному каталогу корупційних ризиків, зібранню судової практики та експертних думок.

Портал допоможе керівникам органів влади чи державних організацій відслідкувати, які корупційні ризики треба усунути в діяльності їхніх установ.

Для громадян і представників ЗМІ портал стане помічником у контролі за діяльністю органів влади.

  • На порталі зібрано веб-бібліотеку корупційних ризиків у діяльності органів влади (розділ «Каталог корупційних ризиків органів влади»). Вона дозволить виявляти корупційні практики в будь-якій організації — як у органі влади, так і на приватному підприємстві.
  • Для громадськості та журналістів портал буде корисним для того, щоби контролювати, чи уникає орган влади цих корупційних ризиків у своїй діяльності й до чого призводить нехтування цими ризиками.
  • Усі охочі можуть переглянути інформацію про антикорупційні програми владних інституцій, державних цільових фондів та стан їх виконання.
  • На порталі можна буде знайти ресурси для онлайн-навчання та розбудови професійної мережі антикорупційних уповноважених.
  • Уповноважені можуть оцінювати ефективність тих чи інших антикорупційних заходів, які вони впроваджують, та слідкувати за успіхами колег завдяки розділу «Ефективність діяльності антикорупційних уповноважених».

Перейти на портал можна за посиланням: https://antycorportal.nazk.gov.ua/.