Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Про результати роботи у сфері надання адміністративних послуг

, опубліковано 04 квітня 2023 о 15:07

 Східним міжрегіональним управлінням ДПС  по роботі з великими платниками податків  з початку року було надано 2638 адміністративні послуги, за звітний місяць 684. Найбільшу кількість адміністративних послуг за вказаний період було надано по реєстрації реєстраторів розрахункових операцій (606) з початку року 2057, та по реєстрації книг обліку розрахункових операцій (65) з початку року 510. Було зареєстровано 10 розрахункових  книжок  до реєстраторів розрахункових операцій з початку року 59. Всі послуги  надані в електронній формі.

Також  з початку року  було надано 12 витягів з реєстру платників податків на додану вартість, за місяць 3 витяга. Всього з початку року було  видано 41 довідку підтвердження статусу податкового резидента України , за місяць видано 7 довідок. Сплачений нерезидентом в Україні податку на прибуток (доходи), 8 довідок (всього з початку року було  видано 12 довідок. Скарг від платників податків на якість та оперативність надання адміністративних послуг не надходило.

 З метою забезпечення зворотнього зв’язку з платниками податків щодо якості наданих адміністративних послуг в Інтернет-мережі розміщено поштову скриньку: officevp.dp.public@tax.gov.ua.

Також відповідну поштову скриньку для збору  пропозицій  розташовано у холі адміністративної будівлі управління за адресою пр-т. О.Поля буд.57, м. Дніпро.