Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

УВАГА! Розпочала роботу Комунікаційна податкова платформа Східного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків

опубліковано 04 серпня 2022 о 12:22

Східне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків розширює можливості для комунікацій з громадськістю і бізнес-спільнотою, аби кожен знайшов оптимальний для себе формат діалогу з податківцями.

Наша платформа – це відкритий майданчик для спілкування з лідерами думок, представниками асоціацій, професійних об’єднань, які захищають інтереси платників податків.

Як працюватиме Комунікаційна податкова платформа?

Для оперативного зв’язку з учасниками платформи ми створили окрему скриньку evp.ikc@tax.gov.ua .

Отже, якщо ви – уповноважений представник громадськості або бізнес-спільноти надсилайте на цю електронну скриньку свій запит або звернення, в яких необхідно викласти зміст питання, що потребує вирішення. Після отримання листа з вами оперативно зв’яжеться координатор платформи для визначення формату відповіді та дати проведення зустрічі з відповідальними особами профільних структурних підрозділів Східного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків.

Тож, долучайтеся до комунікаційної податкової платформи та отримайте необхідну інформаційну підтримку.

Разом до перемоги!