Протягом січня – травня 2023 року платниками Східного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків сплачено до держбюджету України 774,3 млн грн військового збору.
У травні надходження становили майже 182 млн грн, порівняно з аналогічним періодом 2022 року сумма збільшення склала 53,3 млн гривень.
Аналізуючи таку динаміку надходжень керівник Східного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків Олександр Ошеров зазначив, що платники виявляють високу підтримку українській армії, спрямовуючи збори на забезпечення обороноздатності країни. Що є свідченням нашої національної відповідальності та патріотизму!